NOWOŚĆ NA 96 FM:

Jonas Brothers – What A Man Gotta Do

W serwisach cyfrowych pojawił się premierowy singiel Jonas Brothers – „What A Man Gotta Do”. W klipie do kawałka pojawiają się partnerki wokalistów: Priyanka Chopra Jonas, Sophie Turner oraz Danielle Jonas.
„What A Man Gotta Do” to pełen energii kawałek, w którym gitara akustyczna i perkusja zapewniają groove oraz mnóstwo energii. Od singla nie sposób się uwolnić! „What a man gotta do to be totally locked up by you?” – pytają wokaliści w hooku. Klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje ukochane, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak „Grease”, „Nie mów nic” czy „Ryzykowny interes”. Zapraszamy do oglądania!
Jonas Brothers premierowo wykonają nowy singiel na ceremonii GRAMMY, która odbędzie się 26 stycznia w Los Angeles.

Zespół jest nominowany w kategorii Najlepszy występ popowego duetu/zespołu.
„What A Man Gotta Do” to pierwszy premierowy materiał od wydania albumu „Happiness Begins”, który zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 i zdobył status platyny w Stanach. Promujący kawałek singiel „Sucker” trafił na szczyt Billboard Hot 100. Równie wielkim hitem okazał się utwór „Only Human”. „Happiness Begins” ukazało się po 6-letniej przerwie, w trakcie której bracia Jonas zajęli się twórczością solową. W 2019 wokaliści otrzymali m.in. MTV VMA za Najlepszy teledysk popowy i dwie nagrody Teen Choice Awards – Artysta dekady oraz Najlepsza grupa na lato.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: