NOWOŚĆ NA 96 FM:

Joey Batey – Toss A Coin To Your Witcher

Autorkami muzyki jest znany i ceniony duet kompozytorski: Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli.

Album zawiera kompozycje duetu stworzone na potrzeby, wyprodukowanego przez Netflix i odnoszącego sukcesu na świecie, serialu „Wiedżmin”. W roli tytułowej występuje znany angielski aktor Henry Cavill.

Album zawiera stylizowaną średniowieczną balladę „Toss A Coin To Your Witcher”, która stała się viralowym przebojem, wykonywanym przez wielu artystów oraz fanów serialu na całym świecie.

„ … Najciekawszym w pisaniu muzyki do Wiedżmina była możliwość stworzenia unikalnego muzycznego uniwersum. Napisałyśmy masę piosenek, tańców i stylizowanej muzyki ludowej, współpracując z grupą wybitnych instrumentalistów. Wykorzystałyśmy również wiele historycznych instrumentów muzycznych, a niektóre z nich zostały specjalnie zrekonstruowane na potrzeby Wiedżmina…”

“Wiedźmin” to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego.

Geralt z Rivii, samotny zabójca potworów, usiłuje odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką i skrywającą groźną tajemnicę młodą księżniczką. Razem muszą stawić czoła licznym zagrożeniom na pogrążającym się w chaosie Kontynencie.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: