NOWOŚĆ NA 96 FM:

Gryffin & Carly Rae Jepsen – OMG

Pochodzący z Los Angeles producent Gryffin łączy siły z Carly Rae Jepsen. Efektem jest wspólny singiel „OMG”. To zapowiedź debiutanckiego albumu muzyka zatytułowanego „Gravity”.
„OMG” to zaraźliwy, synth-popowy kawałek oparty na lśniących bitach i słodkim hooku – idealnym akompaniamencie do uroczego wokalu Jepsen. Stylowa produkcja Gryffina sprawia, że piosenka jest jak prawdziwy klejnot. Jak mówi Carly: – Gryffin ma wspaniały sposób myślenia o muzyce. Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę być częścią tego projektu.
Producent dodaje: – „OMG” było jednym z najzabawniejszych doświadczeń podczas nagrywania całej płyty. Możliwość współpracy z Carly Rae Jepsen to prawdziwy zaszczyt. Jestem jej fanem od dawna. Cieszę się, że udało się połączyć nasze style w tak bezproblemowy sposób. Mam nadzieję, że piosenka spodoba się wam tak bardzo jak nam!
Na debiutanckim albumie Gryffina, który ukaże się jeszcze w tym roku, znajdą się także single „Hurt People” (we współpracy z Aloe Blacc, napisany przez Dana Smitha z Bastille) oraz „All You Need To Know” ft. SLANDER & Calle Lehmann (12. miejsce na liście Billboard Hot Dance/Electronic).

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: