NOWOŚĆ NA 96 FM:

Giant Rooks – Watershed

Giant Rooks wracają z nowym singlem „Watershed”. To pierwsze premierowe wydawnictwo od czasu EP-ki „Wild Stare”, która zgromadziła już liczbę przekraczającą 50 mln streamów!
Niemiecka art-popowa grupa Giant Rooks prezentuje „Watershed” – melancholijny banger, który rozpoczyna się fortepianowym hookiem, by następnie przerodzić się w rasowe indie disco. Zespół nie ukrywa, że czerpie sporą inspirację z house i elektroniki, zwłaszcza z zawartych w tej muzyce hedonizmu oraz intensywności. „Watershed” to doskonały soundtrack na noce spędzone w barze, zarówno w Londynie, Berlinie, jak i Warszawie.
Do singla powstał kameralny klip, w którym Giant Rooks pokazują swoje życie w Berlinie. To abstrakcyjna opowieść o życiu i miłości w wielkim mieście.
Giant Rooks powstało w 2015, a w skład zespołu wchodzą: Frederik Rabe (gitara/wokal), Finn Schwieters (gitara), Luca Göttner (bas), Jonathan Wischniowski (klawisze) oraz Finn Thomas (perkusja).
W 2020 możemy spodziewać się nowych kawałków Giant Rooks, jak również trasy koncertowej, w ramach której grupa po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Giant Rooks wystąpi 14 maja w warszawskim klubie Hydrozagadka.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: