NOWOŚĆ NA 96 FM:

Felix Jaehn & VIZE feat. Miss Li – Close Your Eyes

Felix Jaehn łączy siły z VIZE i Miss Li. Efektem tej współpracy jest nowy, dance-popowy singiel „Close Your Eyes”. Kawałek porusza bardzo ważną tematykę: zdrowie psychiczne.

„Close Your Eyes” to ostatnie wydawnictwo Jaehna w tym roku. Kawałek jest skrojony na dancefloor i dominację na listach przebojów. Już od pierwszych sekund wprawia w dobry nastrój. Autorką niezwykle szczerego tekstu jest Miss Li. Jaehn napisał utwór wspólnie z Miss Li w Sztokholmie we wrześniu 2018. W minionym miesiącu VIZE zadbał o szlify produkcyjne.

Pod koniec kawałka słyszymy, jak Felix pyta słuchaczy: „Jak się macie? Mam nadzieję, że wszystko u was dobrze”. Artysta w ten sposób chce przekazać fanom, że mogą na niego liczyć. Podobny tekst pojawił się w jednym z ostatnich singli artysty, „Love On Myself”. To przypomnienie, że nie jesteśmy sami i jeśli potrzebujemy pomocy, nie powinniśmy bać się o nią poprosić.
VIZE to duet z Berlina, które ma za sobą świetny rok – dwa single trafiły na szczyty list przebojów w wielu krajach, w tym „Stars” okazało się olbrzymim przebojem w Polsce. Producenci otrzymali nominację do prestiżowej nagrody 1LIVE Krone w kategorii Najlepszy zespół dance.

Felix Jaehn niedawno wyruszył w nową muzyczną podróż, by zmniejszyć dystans, który dzielił go od fanów. Postanowił, że teraz będzie współtworzył wszystkie swoje kawałki – zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i tekst.

Artysta chce bowiem, by jego twórczość była tak szczera, jak to możliwe. Wszystkie ostatnie single Jaehna dotyczą zdrowia psychicznego. To temat bardzo bliski Felixowi, dlatego postanowił podjąć go w swoich piosenkach. „Close Your Eyes” to mantra dla fanów z przesłaniem, by zachowali spokój i nie poddawali się.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: