NOWOŚĆ NA 96 FM:

Daria Zawiałow – Metropolis

Artystka świętuje kolejny sukces wybierając nowy singiel z ostatniej płyty!

„Metropolis” inspirowany filmem Fritza Langa z 1927 roku o tym samym tytule, szybko stał się jednym z najbardziej ulubionych utworów fanów artystki.
„Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy pewne granice, w moim odczuciu zostały przekroczone. Pomimo tego, że nie uważam aby ‘’Metropolis’’ można byłoby nazwać pełnowymiarowym protest songiem to jest wyrażeniem mojej opinii na temat, którego wcześniej nie podejmowałam.” – opowiadała Daria przy okazji premiery albumu.

Ostatnie miesiące dla Darii to pasmo sukcesów i zbierania laurów za wspomniany album, nie tylko w Polsce! W dniu swoich 29. urodzin, wokalistka pojawiła się na ogromnym billboardzie w samym centrum Nowego Jorku, na Times Square jako reprezentantka Polski globalnej akcji Spotify EQUAL.
Największe gwiazdy muzyki zjawiły się 14 listopada w Budapeszcie, aby odebrać jedne z najważniejszych nagród w branży muzycznej – MTV Europe Music Awards. Oprócz takich artystów jak Ed Sheeran, Måneskin czy Saweetie, statuetkę odebrała także Daria Zawiałow!

Artystka, która wydała w tym roku pokryty Złotem album „Wojny i Noce”, zdobyła nagrodę w kategorii Best Polish Act – wygrywając w tej kategorii z sanah, Brodką, Krzysztofem Zalewskim oraz Margaret.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: