NOWOŚĆ NA 96 FM:

Blue Cafe – Niebo

Singiel “NIEBO” jest zapowiedzią najnowszego albumu Blue Cafe “DOUBLE SOUL”, którego premiera planowana jest na 24 sierpnia. To bardzo wyczekiwana przez fanów płyta zespołu.

Ciekawostką jest to, że media i fani mogli przedpremierowo wysłuchać całego materiału z płyty na trzy miesiące przed premierą. Miało to miejsce 22 maja w klubie Palladium  i już podczas tego koncertu nowy materiał został rewelacyjnie odebrany przez publiczność.

Album „Double Soul” to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to “muzyka z duszą”.

Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta.

„Double Soul” to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która wokalnie w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób urzeka i zaskakuje.

Już jesienią zespół rozpoczyna trasę koncertów promocyjnych DOUBLE SOUL TOUR. W trasie będą towarzyszyć formacji będą czołowi, polscy muzycy oraz goście zagraniczni!

Zobacz więcej
Back to top button
X