Kultura

Promocja promocję pogania ! 65. październik w Lubuskim Teatrze

To będzie sezon! 2 września  premierą spektaklu „Czasami Księżyc świeci od spodu” rozpoczął się jubileuszowy , sześćdziesiąty piąty sezon Lubuskiego Teatru.  Dyrekcja nie próżnuje i już w październiku , przygotowała dla studentów, seniorów oraz pozostałych mieszkańców Zielonej Góry szereg niespodzianek.

Teatr przyciąga studentów już od wielu lat. Dużą frekwencję zapewnia sobie nie tylko ciekawymi spektaklami, ale również niską ceną, na każdą studencką kieszeń. Wszystko to za sprawą premier studenckich, na które możemy liczyć również i w nowym roku akademickim. Pierwsza pojawi się już w drugim tygodniu października. O szczegółach opowiedziała Agata Wrotniewska z impresariatu Lubuskiego Teatru.

Agata Wrotniewska

Nie tylko studenci, ale również seniorzy i pozostali mieszkańcy naszego miasta będą mogli już od października skorzystać z repertuarowych ofert Lubuskiego Teatru. W ramach programu 60+ Kultura już w najbliższy weekend seniorzy będą mogli w atrakcyjnej cenie zobaczyć spektakl „Fernando Krapp napisał do mnie ten list. Studium o prawdzie”, powstały przy pomocy Teatru w Chemnitz. Pozostali mieszkańcy Zielonej Góry mogą wyczekiwać promocji w pierwszym tygodniu października.

Agata Wrotniewska

Podczas rozmowy z Agatą Wrotniewską dowiedzieliśmy się o sukcesie tegorocznych Winobraniowych Spotkań Teatralnych, które w tym roku cieszyły się ogromną popularnością nie tylko mieszkańców oraz o kolejnych planowanych atrakcjach z okazji 65-lecia Lubuskiego Teatru.

Agata Wrotniewska

Zobacz więcej
Back to top button
X