KULTURA:

Żółty sweterek i stwardnienie rozsiane. Kałamaga i Noch na wesoło w Kawonie

Jako, że Zielona Góra kabaretami i stand-upem słynie, nie może zabraknąć powakacyjnych występów. Będzie na pewno wesoło, ale dalej nikt nie wie, jakie zostaną poruszone tematy. Wiemy tyle, że po takich gościach publika szybko nie dojdzie do siebie.

Na scenie Piwnicy Artystycznej Kawon stanie znany już zielonogórzanom Mariusz Kałamaga, którego rozpoznajemy po żółtym sweterku z kabaretu Łowcy.B. W przerwach od swojej grupy, bawi się na deskach solo i prezentuje swoje własne, pokręcone i nieobliczalne poglądy. Jest typem człowieka, którego albo się uwielbia, albo nienawidzi.

https://www.youtube.com/watch?v=xFiF4RRvKiY

Drugim zaproszonym gościem jest Jacek Noch, który w wysublimowany sposób opowiada o swojej chorobie, czyli stwardnieniu rozsianym. Nie martwcie się, to jest człowiek, któremu nie chodzi o współczucie, a odnalezienie siebie. Ze sceny żartuje o tym, że lubi wyzwania i w hostelu bez windy bierze pokój na trzecim piętrze, dodatkowo występuje niekiedy ubrany w koszulkę #Taki trochę chory. Zobaczcie sami, jak sobie radzi na scenie.

Stand-up odbędzie się w poniedziałek 12 września, o godzinie 20:00. Organizatorzy zaznaczają, że jest to impreza skierowana do osób dorosłych. Bilety w przedsprzedaży są w cenie 30zł, w dniu występu 40zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie Kawonu.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: