KULTURA:

Zaśpiewaj przed Lechem Dyblikiem i zdobądź nagrodę!

Lech Dyblik, aktor znany m.in. z serialu “Świat według Kiepskich”, to stały gość Festiwalu Filmu i Teatru „Kozzi Film Festiwal”, organizowanego przez bibliotekę Norwida w Zielonej Górze. Podczas tegorocznej edycji, Lech Dyblik zasiądzie w jury „Przystanku Ballady Ulicznej”, wydarzeniu dedykowanemu muzykom.

„Przystanek Ballady Ulicznej” to konkurs adresowany do artystów ulicznych, zespołów (do trzech osób), miłośników muzykowania – osób, dla których deptak może być sceną. Wydarzenie odbędzie się na Starym Rynku, w namocie festiwalowym w dniach 12-14 czerwca 2019. Lech Dyblik będzie patronem konkursu, a jednocześnie jego jurorem.

Zgłoszenia można zostawiać osobiście w sekretariacie biblioteki, pocztą (al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra) bądź mailowo (szklanapulapka@biblioteka.zgora.pl). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 maja.

Przypominamy też, że tegoroczna edycja „Kozzi Film Festiwal” poświęcona jest Elżbiecie Czyżewskiej i Tadeuszowi Fijewskiemu, a także tradycyjnie już Maciejowi Kozłowskiemu. Podczas festiwalu odbędą się spotkania z polskimi gwiazdami filmowymi, m.in. z aktorami filmu „Kogel Mogel 3”.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: