KULTURA:

Zaglądamy w repertuar: Bajor, Bobek i Kamińska gościnnie w Lubuskim Teatrze

Oferta Lubuskiego Teatru jest bardzo urozmaicona, o czym na antenie Radia Index była już mowa. W repertuarze pojawia się wiele propozycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wzbogacają go też spektakle gościnne.

Jednym z takich przedstawień będzie „Selfie.com.pl” w wykonaniu aktorów z Teatru My. Występują w nim artyści znani również z telewizyjnego ekranu: Dorota Pomykała, Piotr Zelt, Julia Kamińska i Filip Bobek. W treść spektaklu wprowadza Magdalena Pawlak, kierownik Działu Impresariatu Lubuskiego Teatru:

Spektakl leciutki, fajny, opowiadający o braku konieczności komunikowania się, aby poznać kogoś nowego. Przedstawia sytuację, w której rodzice chcą zapoznać dwójkę młodych ludzi, by się ze sobą umówili. Myślę, że jest to ciekawa propozycja.Magdalena Pawlak

„Selfie.com.pl” do obejrzenia 13 kwietnia o 20:00 na dużej scenie teatru. A następnego dnia, 14 kwietnia o 18:00 – koncert Michała Bajora. Artysta zaśpiewa utwory z najnowszej płyty „Od Kofty do Korcza”.

Natomiast w przyszłym tygodniu gościnny spektakl „Popiełuszko” zagra Teatr Dramatyczny z Białegostoku. Więcej informacji – do odsłuchania poniżej.

Magdalena Pawlak

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: