KULTURA:

Zabawa w teatr dla najmłodszych

Fundacja Lyada nie pozwala dzieciom na nudę. W ramach projektu Akademia Wyobraźni najmłodsze pokolenie zielonogórzan może rozwijać swoje pasje. W drugiej połowie kwietnia odbędą się warsztaty teatralne, na które wciąż trwają zapisy.

Zajęcia rozpoczną się krótką rozmową prowadzącej z dziećmi na temat teatru i jego rodzajów. Uczestnicy warsztatów wezmą również udział w zabawie literackiej, polegającej na tworzeniu opowieści, którą następnie postarają się przełożyć na język sztuki. Oprócz wykonywania różnego rodzaju teatralnych rekwizytów i tworzenia scenografii, młodzi aktorzy wezmą udział w improwizowanym przedstawieniu. Dzięki przyjaznej atmosferze, którą prowadząca projekt ma zamiar stworzyć, na zajęciach dobrze będą czuli się nawet wyjątkowo nieśmiali uczestnicy.

Warsztaty teatralne odbędą się 15 i 22 kwietnia o godzinie 17. Zajęcia są bezpłatne, poprowadzi je Joanna Hanć, a udział w nich mogą wziąć osoby w wieku od 7 do 10 lat. Warunkiem wzięcia udziału jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej fundacji Lyada.

Autor: Natalia Matyaszewska

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: