KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Pan Kleks i jego akademia już niebawem w teatrze! [AKTUALIZACJA]

Na stronie Lubuskiego Teatru trwa sprzedaż biletów na nowy spektakl. Mowa o „Akademii Pana Kleksa”. Przedstawienie w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego będzie miało premierę na początku października.

„Akademia Pana Kleksa” w wersji Połońskiego to sztuka o dziecięcych słabościach i ich przezwyciężaniu, szacunku oraz wyobraźni. Tytułową rolę zagra Aleksander Podolak. Aktorowi będą towarzyszyć m.in. Alicja Stasiewicz, Radosław Walenda i Joanna Koc.

Premiera spektaklu odbędzie się 7 października o godzinie 16:00 na dużej scenie. Spektakl będzie również prezentowany 8 października o 12:00. Cena biletu na premierę to 50 złotych. Za wstęp na drugie przedstawienie zapłacimy 29 złotych (bilet normalny) lub 27 złotych (bilet ulgowy). Tyle samo kosztuje bilet na 15 października, również na godzinę 12:00.

Ze względu na duże zainteresowanie teatr wyznaczył też dodatkowe szkolne terminy spektakli. Uczniowie zobaczą go 13 października o 9:30 i 11:30, a także od 17 do 19 września o 9:30. Miejsca na nie są już zajęte.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: