KulturaKULTURA:MUZYKA:

Ostatnia prosta przed 14. One Love Sound Fest !

Sprawdźcie ważne informacje!

Już tylko kilka godzin dzieli nas od 14. edycji największego halowego muzyki reggae w Europie. Już jutro we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się One Love Sound Fest 2017. Sprawdziliśmy dla Was najważniejsze informacje.

Wejścia

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 16.00. Dla wszystkich, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu kasy biletowe otwarte będą od godziny 15.00. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całej Polsce m.in. w Salonach Empik, sieciach Media Markt, Media Expert i Saturn oraz w sieci sprzedaży Ticketpro, Eventim i Ticketportal.  Po wejściu na teren festiwalu w Biurze Festiwalowym bilety Golden VIP Ticket można wymienić między innymi na opaski z dostępem do balkonu VIP, pamiątkową smycz One Love Sound Fest 2017, czy kupon zniżkowy na koszulki One Love 2017.

Szatnie

Podczas tegorocznej edycji One Love Sound Fest, szatnie dla uczestników będą znajdowały się po prawej stronie Hali Stulecia. Żetony do szatni będzie można zakupić w trzech punktach znajdujących się w bezpośredniej bliskości. Warto pamiętać, że jeden żeton to jedna rzecz zostawiona w szatni.

Sceny

Scena Główna One Love 2017 znajduje się na arenie głównej Hali Stulecia. To właśnie na niej zaprezentują się główne gwiazdy tegorocznej edycji :

16:40 Tabu (Polska)

18:00 ZOO (Hiszpania)

19:20 Mesajah (Polska)

21:00 Jamaram (Niemcy)

22:40 Delle (Niemcy/Ghana)

00:30 Alborosie & Shengen Clan (Włochy/Jamajka)

2:20 Maleo Reggae Rockers (Polska)

W tym roku uczestnicy będą mogli zobaczyć zarówno muzyków, którzy gościli już na scenach festiwalu, jak i tych, którzy odwiedzą nasz kraj po raz pierwszy. Większość z nich zaprezentuje się na scenie Soundsystemowej, która w tym roku zlokalizowana jest w Sali Cesarskiej – bezpośrednio nad wejściem głównym.

17:30 PaXon (Polska)

19:00 Pokyman & Lukle FWD (Słowacja)

DJ Simple Sample (Słowacja)

21:00 Bob One & Bas Tajpan (Polska)

22:20 Dancehall Masak-Rah (Polska)

00:00 Congo Natty feat. Congo Dubzz & Iron Dread ( Wielka Brytania)

01:30 Ackboo feat. MC Dan I Locks (Prancja/Szwecja)

Trzecią sceną, gdzie zaprezentują się polscy artyści jest WROsound Stage. W tym roku stanie w kuluarach Hali Stulecia, a na scenie usłyszycie:

17:45 Foliba

18:45 ok.no

20:15 Foliba + warsztaty bębniarskie

21:45 Molre Pop

23:00 Sotel

00:30 Subwena

Informacje dotyczące artystów znajdziecie pod linkiem:

Jedna miłość do muzyki!

Punkt medyczny

W tym roku punkt medyczny będzie usytuowany jest w holu przy wejściu głównym. Dodatkowo podczas imprezy będą przemieszczały się dodatkowe patrole piesze. Z prośbą o pomoc można zwracać się do służby ochrony, która współpracuję z obsługą medyczną. Oprócz tego, dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, naprzeciwko sceny głównej znajdować się będzie specjalnie przygotowane miejsce. Przypominamy również, że w tym roku opiekunowie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich nie płacą za bilet wstępu na teren Festiwalu.

Oprócz tego po raz kolejny, na czerwonym dywanie,  będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tegorocznej edycji Festiwalu.

Osoby poniżej 16-tego roku życia mogą wejść na teren Festiwalu pod opieką osoby pełnoletniej, która weźmie za nie pełna odpowiedzialność. Oświadczenia dla tych osób znajdziecie pod linkiem: http://onelove.pl/…/oswiadczenie-o-odpowiedzialnosci-za-ma…/

Wszystkie najważniejsze punkty festiwalu znajdziecie na poniższej mapce:

mat.prasowe
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X