KulturaKULTURA:

To nie najnowsze Wormsy, czy FiFa, ale jedna z najpopularniejszych gier dawnych lat. Zbliża się V Kapsel Cup!

W kapsle grali nasi rodzice, dziadkowie i my za dzieciaka. Wielokrotnie tor miał kształt owalny, a rozgrywki  były ni mniej, ni więcej tylko meczem żużlowym.  Teraz możemy sobie przypomnieć, jak to było i wziąć udział w walce o puchar.

V Kapsel Cup to impreza skierowana do wszystkich, którzy wiedzą, że kapsli nie należy wyrzucać, a jeżeli już to w spektakularny sposób. Konkurs polega na pokonaniu toru, w którym nie brakuje zapór, mostów, zakrętów i wzgórz. Metod gry jest kilka. Wydawałoby się, że impreza może być nużąca, ale jest ona zaciekłą walką. O atrakcje i dobre komentarze na wesoło, zadba Inicjatywa Sceniczna Fruuu.

W tym roku prawdopodobnie po raz ostatni zostanie zorganizowany konkurs. Jak zapowiadają organizatorzy – organizacja FAFFiK-a mówiąc szczerze kosztuje nas sporo energii a dwa wydarzenia w podobnym czasie organizować nie jest łatwo.

Co należy zrobić, aby prawdopodobnie po raz ostatni wziąć udział w kapslowych mistrzostwach? Zgłosić swoją drużynę i być najlepszym na torze. Zgłaszać możecie się bezpośrednio przed samymi zawodami oraz na stronie wydarzenia. Odbędzie się ono w sobotę 27 sierpnia, w godzinach od 13:00 do 18:00, przy Piekarni Cichej Kobiety, czyli ulicy Fabrycznej 13.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X