KULTURA:

Filmowe hity i kity, zagadki, czytanie online. Dzieje się w Górze Mediów!

Mediateka Góra Mediów ma w swoich zbiorach wiele filmów, audiobooków czy ebooków. Teraz dzieli się nimi z czytelnikami poprzez internet. W ramach akcji „Non Stop Norwid” przedstawia różne propozycje dla kinomanów i fanów literatury.

„Hity i kity według Czerniawskiego” to seria, w której prezentowane są filmy ze zbiorów mediateki Góra Mediów. Opowiada o nich Bartosz Czerniawski.

Pozwolę sobie prezentować wam wszystkim nasze dostępne filmowe pozycje w mediatece, które możecie wypożyczyć, jak tylko ten niedobry czas się skończy. Zaprezentuję wam plusy i minusy najciekawszych filmów, które pozwoliłem sobie sam wybrać.Bartosz Czerniawski, Mediateka Góra Mediów
mat.prasowe

W piątek mediateka zaprasza natomiast na czytanie online. Fragmenty książki „Dama Kameliowa” przeczyta Sandra Stempniewska. Początek – o godzinie 13:00. O tej samej porze, ale w sobotę, usłyszymy z kolei fragment „Silmarillionu” czytany przez Bartosza Czerniawskiego.

Oprócz tego co tydzień możecie śledzić nasze akcje w internecie. Staramy się, aby dni naszych eventów zawsze były stałe. A więc zawsze w poniedziałki, czwartki, piątki i soboty możecie znaleźć coś ciekawego. Ale staramy się też codziennie wysyłać różnego rodzaju linki, pozwalające dobrze bawić się w czasie kwarantanny.Bartosz Czerniawski

Wszystkie materiały są dostępne na fanpage’u mediateki Góra Mediów.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: