KULTURA:

Dzień Dziecka z Melą Koteluk w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI [Wywiad]

Jak co roku, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przyszykowała swoim podopiecznym inspirujący Dzień Dziecka. Tym razem najmłodsi i wolontariusze spotkali się ze znaną piosenkarką – Melą Koteluk.

Mela Koteluk to artystka pochodząca z Sulechowa i mocno związana z województwem lubuskim. Mimo że, osiągnęła wiele na polskiej scenie muzycznej, m.in. została laureatką Fryderyków 2013, a obie jej płyty mają status platynowych, to wciąż pamięta o swoich korzeniach. Właśnie dlatego została oficjalnym ambasadorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Zielonej Górze. Z tej okazji poprowadziła warsztaty wokalne dla podopiecznych AKADEMII i wolontariuszy z okazji Dnia Dziecka, które odbyły się 31 maja w Centrum Przyrodniczym.

Artystka na samym początku odpowiadała na przeróżne pytania dzieci. Zgromadzeni dowiedzieli się, że Mela swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła już w wieku 15 lat i to przez zupełny przypadek. Opowiedziała również o swojej kotce i marzeniu, żeby zamieszkać w dużym dom, by trzymać w nim wiele innych zwierząt. Piosenkarka zapewniała, że wiara we własne siły oraz wsparcie najbliższych dodają jej otuchy, a wszystkie problemy są tylko przejściowe i kiedyś los się odmieni. W spotkaniu uczestniczył również tata Meli, który dostał od córki podziękowania i oklaski od dzieci.

Później odbyły się warsztaty wokalne, podczas których dzieci i wolontariusze uczyli się piosenki „Żurawie origami”. Dodatkowo każdy podopieczny AKADEMII mógł złożyć własnego żurawia z papieru i zabrać go do domu. Na sam koniec, podczas rozdawania autografów, uczestnicy warsztatów mogli zamienić słowo z piosenkarką.

Mela zgodziła się również odpowiedzieć na kilka pytań związanych z jej obecną działalnością na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz podzieliła się swoimi własnymi przemyśleniami.

Dlaczego zostałaś Ambasadorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Zielonej Górze?

Mela Koteluk

Czym się kierujesz w swoim życiu i czym byś się chciała podzielić z dzieciakami?

Mela Koteluk

Jakie są twoje najbliższe plany związane z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI?

Mela Koteluk

Autor: Weronika Dobrowolska

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: