KULTURA:

Aktorzy niczym uczniowie, czyli finał sezonu w Lubuskim Teatrze

Od spektaklu „Gdy przyjdzie sen. Tragedia miłosna” do przedstawienia „Fernando Krapp napisał do mnie ten list. Studium o prawdzie” – tegoroczny sezon teatralny w Zielonej Górze obfitował w wiele premier. Jego podsumowaniem będzie jak zawsze gala rozdania Leonów.

Uroczystość będzie utrzymana w klimacie zakończenia roku szkolnego. Poprowadzą ją aktorzy, którzy zagrali w spektaklu „Bestia” – Tatiana Kołodziejska, Aleksander Stasiewicz i Robert Kuraś.

Robert Czechowski, dyrektor Lubuskiego Teatru

W głosowaniu na najlepszych aktorów wzięli udział widzowie, dziennikarze oraz czytelnicy „Gazety Lubuskiej”. Swoje typy ma jednak także młodzież, która postanowiła wręczyć nagrody „Złotych Kur”.

Robert Czechowski

Lubuski Teatr zapowiedział kolejne przedsięwzięcia. Znana jest już większość programu Winobraniowych Spotkań Teatralnych. Na deskach wystąpią tacy aktorzy, jak Dominika Ostałowska, Lesław Żurek, Anna Mucha i Daria Widawska.

Robert Czechowski

O Winobraniowych Spotkaniach Teatralnych będziemy mówić także na antenie Akademickiego Radia Index. W każdą wakacyjną sobotę na audycję “Inwazja Kultury” zapraszają Karina Nicińska i Marcin Olechnowski.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X