KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Absolwentka UZ nagrała debiutancki singiel. Rozmowa z Martą Bobko

Bardzo często śledzimy sylwetki absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po zakończonych studiach sprawdzają się w branży IT, budowlanej czy PR. Odnoszą też sukcesy w kulturze. Marta Bobko absolwentka animacji kultury na naszej uczelni na rynek muzyczny wchodzi z wysokiego C.

Jej najnowszy singiel “Baw Mnie” może stać się  piosenką, którą będzie nam towarzyszyła przez najbliższe tygodnie. W trakcie studiów Marta rozwijała swoją muzyczną pasję, brała też udział w konkursie UZ Factor, który wygrała. Obecnie stawia na promocje swojego nowego numeru, przy okazji wspominając, że w Zielonej Górze otrzymała spore możliwości rozwoju.

Studia pozwoliły mi występować, bo w Zielonej Górze jest sporo miejsc gdzie można pokazać swoje możliwości, poznać ciekawych ludzi oraz gdzieś się zaczepić. Koncertowanie pozwoliło mi na tworzenie własnych numerów, bo często pytano mnie czym mam jakieś swoje piosenkiMarta Bobko

Do singla “Baw mnie” możemy już zobaczyć teledysk dostępny w sieci. Główną rolę w klipie zagrała polska stand-uperka Ewa Błachnio.

Ewa Błachnio pojawiła się zupełnym przypadkiem. Poznałam ją podczas jednego z jej występów w Wałbrzychu, udało nam się porozmawiać o muzyce i o tym, że tworze. Zachęciła mnie do tworzenia muzyki i robienia tego, co kocham. Po tym spotkaniu napisałam piosenkę “Baw Mnie” pomyślałam, że skoro Ewa zainspirowała mnie do działania, to musi pojawić się w moim klipieMarta Bobko

Marta nie ukrywa, że planuje już kolejne piosenki oraz EPkę. Singiel “Baw mnie” do posłuchania w serwisach streamingowych.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: