KULTURA:ZIELONA GÓRA:

12 godzin rapu w stylu freestyle. Rademenez w trakcie bicia rekordu Polski! Zobacz, jak mu idzie!

Zaczął się o godzinie 8:00 i ma zakończyć się o 20:00. Rap w stylu freestyle bez przerwy. Trwa właśnie bicie własnego rekordu Polski przez Rademeneza w zielonogórskim Planetarium Wenus.

W jednej z sal planetarium zasiadło już kilka klas, aby wysłuchać lekcji rapowanych przez Radosława Blonkowskiego. Freestyle o przedmiotach szkolnych potrwa do 16.00. Następnie temat rapów zostanie zmieniony. Raper zajmie się opowieściami o konkretnych osobistościach. W planetarium pojawi się m.in. żużlowiec Patryk Dudek.

Jesteśmy pod wrażeniem, że już od samego rana właściwie są chętni do tego, żeby wspierać Rademeneza. W tym momencie jest prawie pełna sala uczniów, którzy uczestniczą w jednej z lekcji przygotowanych przez rapera. Spodziewamy się, że tych gości będzie z godziny na godzinę coraz więcej, zwłaszcza, że wieczorem są zaplanowani tacy goście, jak Patryk Dudek czy członkowie grupy „5 sposobów na…” czyli „Spryciarze.pl”. Myślę, że tutaj też dużo fanów tych osób nas odwiedzi.Marta Blonkowska, specjalista ds. marketingu w Planetarium Wenus

A oto fragment dzisiejszych zmagań Rademeneza.

Rademeneza możecie podglądać cały czas, w transmisji poniżej.

Natalia Grzegorczyk
Natalia Grzegorczyk
Natalia Grzegorczyk

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: