MUZYKA:

Patrycja Kosiarkiewicz- „Ogólnie chodzi o to” [PŁYTA TYGODNIA]

Płyta ukazała się jeszcze w 2020, a przygotowania do jej wydania trwały ponad półtora roku. Jest to siódma, dość zaskakująca pozycja w dyskografii artystki, ponieważ przynosi mariaż gatunków, w których się ona dotąd nie poruszała: synthpopu, elektro i elementów szeroko pojętej alternatywy.

Sama Patrycja mówi o sobie, że nie jest już dziewczyną śpiewającą głosem aniołka zwiewne piosenki. I rzeczywiście udowadnia tą płytą, że jest artystką dojrzałą i świadomą tego, co chce przekazać swojej publiczności.

Ostatnio światło dzienne ujrzał singiel “Dużo za dużo”, który jest szóstym i zarazem ostatnim singelem promującym zbierającym dobre recenzje albumem „Ogólnie chodzi o to” Patrycji Kosiarkiewicz.

„Dużo za dużo” jest opowieścią o nieprzewidywalności, o tym, że nie możemy napisać scenariusza szczęścia ani zaplanować związku. Nawiązuje pośrednio do dystymii, odmianie depresji, na którą Patrycja chorowała. Patrycja Kosiarkiewicz: „Było to bardzo trudne, bolesne i pozostawiające w poczuciu bezradności. Bycie w zaklętym kręgu histerii, apatii i niemocy. Nauczyło mnie jednak bardzo wiele. Nie byłabym dziś tym kim jestem.”

Krążek tygodnia gramy w Radiu Index po 10:00 i po 17:00.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: