MUZYKA:

Jax Jones – “Snacks (Supersize)” [PŁYTA TYGODNIA]

Producent, DJ, multi-instrumentalista, nominowany do Grammy i BRIT Award Jax Jones prezentuje debiutancki album „Snacks”. W Wielkiej Brytanii krążek uzyskał status srebra jeszcze przed premierą. Na płycie znalazło się mnóstwo znakomitych gości.

Sam Jax Jones tak opowiada o albumie: – Kiedy dorastałem, z uwagą studiowałem wszystko, co robią moi muzyczni bohaterowie: Timbaland czy The Neptunes. Marzyłem, że kiedyś sam będę mógł produkować kawałki. Nie spodziewałem się jednak, że pewnego dnia będę mógł wydać własny album i że będę przy nim współpracował z tyloma wspaniałymi artystami. Po drodze miałem mnóstwo wzlotów i upadków, ale ta płyta jest szczytowym osiągnięciem mojego życia. Sam fakt, że płyta dance ma srebro w dniu premiery, jest trudny do ogarnięcia.

Premiera „Snacks” to ucementowanie statusu Jaxa jako jednej z najbardziej liczących się sił w branży muzycznej. Od czasu nominowanego do Grammy i BRIT podwójnie platynowego singla „You Don’t Know Me” ft. Raye, poprzez najchętniej shazamowane utwory w świecie dance, przebojowy duet „Breathe” z Iną Wroldsen, kolejne hity takie jak „Instruction” z Demi Lovato & Stefflon Don, „Ring Ring” z Mabel & Rich The Kid, „Play” z Years & Years”, „All Day And Night” z Martinem Solveigiem i Madison Beer, aż do najnowszego singla „Jacques” z Tove Lo – „Snacks” to perfekcyjny album imprezowy dla pokolenia, które słucha muzyki głównie z playlist.

Od 2016 roku, gdy Jax pojawił się na scenie z „House Work”, producent stale udowadnia, że potrafi doskonale przełamywać gatunkowe bariery i świetnie odnajduje się w popie, house i urban. Choć „Snacks” to bardzo różnorodny zestaw, wszystkie łączą charakterystyczne dla Jonesa bity oraz unikatowy styl. Artysta zadbał również o spójną warstwę wizualną wszystkich singli i albumu.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: