MUZYKA:

Głośno… głośniej… Plum

Wtedy koncert kapeli zakończył się wizytą policji. Stróżowie prawa zostali wezwani z powodu zakłócania porządku i ciszy nocnej, mimo że było dopiero około 21. Co powoduje, że Plum może mienić się jako najgłośniejszy zespół? To wyjaśnił nam Janusz Mucha, właściciel Zielonej Jadłodajni, w której wtedy wystąpili i pojawią się tam również dziś.

Janusz Mucha o Plum

Tak mocno hałasują pod szyldem Plum bracia Marcin i Rafał Piekoszewscy razem z Adamem Nastawskim. Tworzą mieszankę wybuchową eksplodującą raz po raz doskonałym hałasem z pogranicza noise‘u, bluesa, punka czy post-hardcore. Ukazujący się właśnie album „Emergence“ stanowi idealną propozycję dla fanów niepokornego grania w tradycji Sonic Youth, Pixies, Queens Of The Stone Age. Powinien on również zadowolić zwolenników poprzedniej płyty zespołu “Hoax”, która to uznawana jest za przełom w ich działalności. Warto też dodać, że Plum swój trzeci album “Witness of Your Fall”, wydał dla zielonogórskiej wytwórni Gustaff Records, której właścicielem jest Janusz Mucha.

Ten najgłośniejszy koncert w mieście odbędzie się dziś w Zielonej Jadłodajni o godzinie 20. Bilety wstępu kosztują jedyne 10 zł.

Autor: Michał Cierniak

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: