AUDYCJE 96 FM:KULTURA:ZIELONA GÓRA:

ZOK świątecznie nastraja zielonogórzan. Co przygotował? [Trochę kultury, proszę!]

W tym roku nie będzie tradycyjnej miejskiej wigilii, której towarzyszyły świąteczne warsztaty Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Ich namiastką będą zajęcia w internecie. ZOK zorganizuje też konkurs na najlepszą pracę wykonaną w czasie warsztatów.

W każdą sobotę o 10:00 na profilu w mediach społecznościowych Zielonogórskiego Ośrodka Kultury ukaże się nowy film. Będzie to instrukcja wykonania ozdoby świątecznej lub upominku. Osoby, które wezmą udział w tych wirtualnych warsztatach, mogą wysłać zdjęcie gotowej pracy w komentarzu pod filmem.

Dla dzieci przygotowaliśmy tak fajne rzeczy, którymi później można też się bawić, prowadzić interakcje z wykonanymi przez siebie ozdobami. Myślę, że naprawdę warto zajrzeć na nasz profil facebookowy. Pierwszy filmik będzie dostępny na naszym profilu w sobotę.

W dalszym ciągu ZOK prowadzi też konkurs „wyGRAJ to!”, w którym nagrodą jest występ na przyszłorocznym Winobraniu. Wpłynęło już mnóstwo zgłoszeń, a jednym z uczestników jest… duet ponad podziałami.

Zespół „Biała Ćma” pięknie się zaprezentował, przesłał wszystkie informacje, nagrania, filmiki. Jest to duet zielonogórsko-gorzowski, więc całkiem przyjemny. Zespół się rozwija i rozwinął się też na potrzeby naszego projektu.

Duet „Biała Ćma” tworzą Kajetan Suder i Sebastian Siuda. Zaprezentują swoją muzykę w trakcie dzisiejszego koncertu online w Hydro(za)gadce o 19:00. Występ będzie transmitowany w mediach społecznościowych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: