AUDYCJE 96 FM:TEATRZIELONA GÓRA:

Za kulisami spektakli online – na widzów czeka „Bestia” [Usłysz teatr]

Dużym zainteresowaniem cieszą się spektakle Lubuskiego Teatru w internecie. Widzowie obejrzeli już musical „Ach, Odessa-Mama” czy „Akademię Pana Kleksa”. Teatr kontynuuje ten sposób prezentowania przedstawień i zachęca do ich oglądania.

Po świętach do zobaczenia będzie spektakl „Bestia”.

27 grudnia o godzinie 12:00 każdy, kto będzie chciał obejrzeć spektakl „Bestia”, będzie mógł zakupić kod. Spektakl jest bardzo fajny, skierowany do młodzieży – myślę, że edukacyjny, pokazujący historię dziewczyny, która musi sobie poradzić w nowej klasie, jakoś się tam przebić. Myślę, że to fajna propozycja.

Pokazy spektakli są płatne – musimy wcześniej wykupić kod do transmisji. Teatr zamierza dotrzeć z internetową ofertą także do przedszkoli.

Oprócz tego w teatrze kończy się realizacja projektu „Przestrzenie sztuki”. Finansuje go Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jest to bardzo duży projekt, w ramach którego odbyły się trzy premiery – spektakl „Głowa w rytmach” w reżyserii dyrektora Lubuskiego Teatru, Roberta Czechowskiego i spektakl „Czytulisie”, w którym bierze udział Asia Wąż. Kolejny spektakl to „W siódmym niebie”. Występuje w nim reżyserka Kasia Kawalec, dodatkowo występuje Asia Koc.

Więcej o działalności Lubuskiego Teatru – w audycji „Usłysz teatr” na portalu wzielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: