AUDYCJE 96 FM:

The Muttontown Club, czyli pogoda dla bogaczy [ Martyna w USA]

Ameryka ta sama czy może inna? Nowy sezon Martyny w USA, nowe miejsce, nowa praca i inne oblicze Stanów- luksusowe. Głównym tematem tego odcinka jest praca w Muttontown Club.

 

Bez pracy nie ma kołaczy- to przysłowie znamy. U Martyny jest podobnie, najpierw praca, potem podróżowanie, takie są przecież założenia programu “Work and Travel USA”. Jak szukać pracy ? Oto rady Martyny dla tych, którzy interesują się tym studenckim programem.

Martyna w USA 05.06.2017 r., cz. 1

Plusem jest to, że każdy uczestnik programu może legalnie pracować w amerykańskich firmach przez maksymalnie 4 miesiące. Warto zainteresować się też stawką.

Martyna w USA 05.06.2017 r., cz. 2

Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich ciężko zaszaleć. Tym razem można powiedzieć, że Martyna szaleje, a już na pewno patrzy, jak szaleją bogaci mieszkańcy Muttontown. Klub, w którym pracuje, jest dla tych, co mają zasobny portfel. Eleganckie wnętrza, centrum fitness, kilka kortów tenisowych, duży basen, plac zabaw dla dzieci z zjeżdżalnią wodną i przede wszystkim pole golfowe. Wszystko przypomina film.

Martyna w USA 05.06.2017 r., cz. 3

W ostatni poniedziałek maja w Stanach świętowano Memorial Day. Pracy tego dnia było dużo, ale w The Muttonton Club  wszystko przygotowano perfekcyjnie.

Martyna w USA 05.06.2017 r., cz. 4

Dobra organizacja to podstawa. Martyna ma szczęście, że trafiła do klubu. Jeśli i wy szukacie pracy z programem, zajrzyjcie wcześniej na fora. Mogą pomóc.

Martyna w USA 05.06.2017 r., cz. 5

 

Kolejne spotkanie z Martyną w poniedziałek na 96FM, tuż po 10.00!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: