AUDYCJE 96 FM:

Ślubna sesja fotograficzna [ Kawa z Anitą]

Album ze ślubnymi zdjęciami to pamiątka na całe życie. Warto zadbać, by fotograf spełnił nasze oczekiwania. Jak go wybrać? O tym usłyszycie w kolejnym odcinku Kawy z Anitą.

 

Od kilku tygodni Anita Zapolska opowiada, jak wiele decyzji wiąże się z organizacją ślubu. Tym razem mówi o ślubnej sesji fotograficznej, która jest bardzo istotna. Każda Młoda Para chce mieć ślubny album, a w nim piękne zdjęcia, które będą przypominały ten najważniejszy moment.  Wszystko wydaje się proste, ale koszt takiego albumu to jednak niezła sumka. Jak wybrać fotografa, by było w miarę tanio i pięknie?

Anita Zapolska

Warto rozważyć i taką opcję. Na barkach fotografa spoczywa ogromna odpowiedzialność, ale nie tylko na nim. Warto przygotować się do tej sesji wcześniej, zadać sobie kilka pytań, zapoznać się z dorobkiem wybranych fotografów.

Anita Zapolska

Trzeba znać swoje oczekiwania, nie zrzucać całej odpowiedzialności na fotografa, bo możemy być niezadowoleni z jego pomysłów i końcowego efektu. Podobnie przygotowujemy się do rozmowy z wizażystką.

Anita Zapolska

Informujemy, że za tydzień ostatni odcinek Kawy z Anitą w tym sezonie.

Jeśli macie pytania, piszcie na anitamaluje@gmail.com

 
Możecie również odsłuchać piętnastego odcinka Kawy z Anitą w całości.

Kawa z Anitą, 01.06.2017 r., odcinek 15

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X