AUDYCJE 96 FM:

Sesja Rady Miejskiej z Sienkiewiczem w tle [ Zielona Góra czyta z Indexem]

Pierwsze książki czytała mi babcia- mówi zielonogórski radny Mirosław Bukiewicz- gość dzisiejszego odcinka audycji Zielona Góra czyta z Indexem.

O tym, że babcie są niezastąpione wiedzą wszyscy. Bywa i tak, że to właśnie one, nie rodzice,  opowiadają pierwsze baśniowe historie.

Zielona Góra czyta z Indexem cz. 1  09.02.2017

Radny Platformy Obywatelskiej wspomina swoją babcię w sposób szczególny. Czy tak samo bajkowo było u niego z czytaniem lektur?

Zielona Góra czyta z Indexem cz. 2  09.02.2017

Pewne lektury obecne w latach 50. czy 60. niekoniecznie powinny się znaleźć na współczesnej liście– mówi Mirosław Bukiewicz. O tym, co będą czytać uczniowie po reformie nie rozmawialiśmy tym razem, ale prawdziwi z nich herosi, dlatego  i Siłaczce podołają.  Na szczęście czytanie Żeromskiego radny PO ma już za sobą, obecnie woli literaturę ekonomiczną.

Zielona Góra czyta z Indexem cz. 3  09.02.2017

Mirosław Bukiewicz zamyka listę radnych naszego miasta, którzy zechcieli czytać z nami Sienkiewicza. Niestety, nie udało się namówić do wspólnego czytania radnej Eleonory Szymkowiak. Żałujemy, ale spotykamy się w kolejnych odcinkach, a w nich nowi goście. Jacy? Niespodzianka!

Czas na czytanie. Chilon zaproponował Winicjuszowi, by poszli za Ursusem. Niestety, Marek nie zgodził się, czego szybko pożałował. Siłowe rozwiązania nigdy nie były najlepsze. Na szczęście Ligia wszystko i tak mu wybaczy.

 
“Quo vadis” czyta Mirosław Bukiewicz:

Zielona Góra czyta z Indexem cz. 4  09.02.2017

Dzisiaj pytamy, kto pobłogosławił miłość Ligii i Winicjusza?

Piszcie w prywatnej wiadomości na fanpage’u Zielona Góra czyta z Indexem.

Słyszymy się już w czwartek o 10.30 na fali 96 fm!

Akademickie Radio Index wraz z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze wspierają kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017, w tym szczególnie, upowszechnianie czytelnictwa.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: