AUDYCJE 96 FM:KULTURA:

Rock Nocą wraca do Indexu, a przejmuje go kobieta!

Michał Stachura, Wojciech Góralski, Paweł Hekman – te nazwiska możecie kojarzyć z audycją Radia Index „Rock Nocą”. Po 1,5-rocznej przerwie w emisji stery nad nią przejmie kobieta. Na imię jej Karina, nazwisko – Nicińska.

Czego możemy spodziewać się w programie? Oddajmy głos nowej prowadzącej:

Będzie mnóstwo fantastycznych wywiadów, ciekawostek, nowości muzycznych. Dużo muzyki gitarowej, w zasadzie wszystko, co o gitarach można tylko powiedzieć. Będziemy obracać się w gatunku rocka, natomiast będą to różne formy rocka. Będzie trochę punk rocka, heavy metalu, czegoś progresywnego, indie, mogą pojawić się jakieś elementy bluesa. Rock to pojęcie bardzo szerokie i można do niego włożyć bardzo dużo.Karina Nicińska

Rock Nocą to najstarsza audycja Radia Index. W ciągu kilku lat zmieniali się jej prowadzący. A zapoczątkowali ją Joanna Obuch (dziś Kaliszewska), Agnieszka Pawelec i Leszek Dutczak. Przez cały czas istnienia programu słuchacze poznawali rockowe nowości płytowe, dowiadywali się o koncertach ulubionych gwiazd i otrzymywali relacje z koncertów. Karina zapewnia, że tak będzie i tym razem.

Audycja „Rock Nocą” powraca już we wtorek o godzinie 19:00. Poza nią będzie się działo również na fanpage’u audycji. Zachęcamy do polubienia i regularnego zaglądania.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X