AUDYCJE 96 FM:

Pokochaj siebie! [ Z Indexem Tu i Teraz ]

Czas na zmiany! O tym- co tydzień na fali 96 fm- przekonuje Maria Magdalena Milczarek w audycji Z Indexem Tu i Teraz. Dzisiaj o tym, jak pokochać siebie i wyjść ze strefy komfortu. 

 
Za chwilę zaczniemy rok 2017. Czy coś się zmieni? Wszystko! Wystarczy się rozejrzeć i zobaczyć, w jakim tempie zmienia się Polska! Reformy, przemiany ( wokalista Farben Lehre dodałby pewnie jeszcze paranoiczne plany, ale zostawmy to). Warto pamiętać, że mamy w gratisie od życia coś wyjątkowego:

Z Indexem Tu i Teraz cz.1

Mamy czas,  więc trzeba jeszcze naszych chęci. Świadomość celu to jedna z podstawowych spraw w procesie zmiany, o czym przypomina Maria Magdalena Milczarek. Warto też sobie pomagać. Często jedynie od siebie wymagamy i zapominamy o tym, za co powinniśmy być wdzięczni. Posłuchajcie,czym jest praktykowanie wdzięczności:

Z Indexem Tu i Teraz cz.2

Czy naprawdę chcemy być szczęśliwi? Lepiej dobrze się zastanówmy,  bo kiedy naprawdę mocno czegoś zapragniemy , wszechświat zrobi wszystko, żeby nam pomóc:

Z Indexem Tu i Teraz cz.3

Jeśli jednak nie potrafimy działać sami, warto pamiętać o tym, że jest sztab ludzi gotowych, by przyjść nam z pomocą. Wystarczy dać się odnaleźć:

Z Indexem Tu i Teraz cz.4

Wtedy, już z pomocą, można poznać mnóstwo przydatnych ćwiczeń np. na samoakceptację:

Z Indexem Tu i Teraz cz.5

A kiedy zaakceptujemy siebie,  swoje niedoskonałości,  życie zacznie odkrywać przed nami zupełnie nowe rzeczy. To co? Zaczynamy?

Z Indexem Tu i Teraz cz.

Owszem, trzeba myśleć o innych, ale  żeby mieć się czym dzielić, najpierw musimy dać to sobie: miłość i akceptację przede wszystkim!

Zapraszamy  Tu i Teraz!  Zajrzyj, napisz, jaki masz cel na 2017 rok  i  wygraj darmową analizę składu ciała.

Słyszymy się już za tydzień tuż po 10 na 96FM!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: