AUDYCJE 96 FM:

Najtrudniejszy pierwszy krok! ( Z Indexem Tu i Teraz]

Psychodietetyk, Maria Magdalena Milczarek, od kilku już tygodni motywuje nas do tego, by zmienić to, co nam w sobie przeszkadza. Przekonuje, że każdy może zrobić coś dla siebie! Jak? Najlepiej metodą małych kroków! O tym, między innymi,  w dzisiejszym odcinku audycji Z Indexem Tu i Teraz.

Ulubiona dieta wszystkich, którym kilogramy przeszkadzają? To dieta: “Od jutra!”. Znacie to? Warto w takich momentach przypomnieć sobie cytat, który przytacza Maria Magdalena Milczarek:

Z Indexem Tu i Teraz cz.1

Czas szybko mija, a my wciąż czekamy na cud. Od tego czekania często przybywa nam nie tylko zmarszczek, ale i kilogramów, które przecież planowaliśmy zrzucić. Co więc robić? Jest na to idealna metoda, by przestać czekać- po prostu zaplanujmy zmianę i stawiajmy małe kroczki:

Z Indexem Tu i Teraz cz.2

Metoda małych kroków to doskonały sposób na osiągnięcie celu, bo wprowadzamy małe zmiany, które z czasem prowadzą do dużych efektów. Zatem, jeśli chcemy schudnąć, nie oczekujmy, że zrzucimy 20 kg w miesiąc. To nierealne! Może po prostu zacznijmy od zjedzenia mniejszej porcji lodów na deser. Określają nas nawyki, dlatego pamiętajmy, że nie unikniemy błędów. Te są wpisane w naszą codzienność:

Z Indexem Tu i Teraz cz.3

Nowy Rok to doskonały moment, by zacząć zmianę, dlatego do dzieła!Będziemy was motywować w kolejnych odcinkach audycji  Z Indexem Tu i Teraz:

Z Indexem Tu i Teraz cz.4

Najtrudniejszy może jest ten pierwszy krok, ale warto pamiętać, że przy drugim jest już łatwiej!

Na koniec świąteczne życzenia:

Z Indexem Tu i Teraz cz.5

Zatrzymania, czasu dla siebie, odpoczynku od codzienności, no i przede wszystkim życia w Tu i Teraz!

Zapraszamy do zaglądania na fanpage Tu i Teraz. Piszcie, odbierajcie gwiazdkowe prezenty w postaci darmowej analizy składu ciała.

Do usłyszenia w 2017 roku!

W poniedziałki, tuż po 10, na 96FM!

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X