AUDYCJE 96 FM:

Let’s Play Baseball [ Martyna w USA]

Baseball znaczy dla Amerykanów tyle, co piłka nożna dla Polaków.Dzisiaj Martyna Nadstoga zgłębi temat i opowie o rzucaniu, łapaniu i odbijaniu drewnianym kijem małej piłeczki, czyli o szaleństwie na stadionach Ameryki.

 

Przypominamy, że Martyna Nadstoga, DJka Akademickiego Radia Index i studentka psychologii na UZ od prawie dwóch miesięcy przebywa w Stanach w ramach studenckiego programu “Work and Travel”. Drugi raz odwiedza Stany, dlatego też ponownie miała okazję przeżyć 4 lipca, jedno z najważniejszych świąt w USA. W zeszłym roku była w Old Forge, tym razem opowiada, jak wyglądał ten dzień w klubie, w którym pracuje.

Martyna w USA 17.07.2017 r., cz. 1

Pokaz fajerwerków w Stanach to tradycja i  nie tylko podczas świąt, można je również zobaczyć po meczach. O tym, że Amerykanie kochają baseball Martyna przekonała się na własne oczy.

Martyna w USA 17.07.2017 r., cz. 2

Kiedy zielonogórzanie idą na Wrocławską zabierają szaliki, a co jest ważne, kiedy idzie się obejrzeć grę nowojorskich Metsów?

Martyna w USA 17.07.2017 r., cz. 3

Oglądanie i kibicowanie to jedno, ale cała otoczka też jest ważna. W ciągu trzech godzin można zgłodnieć. Martyna miała okazję zobaczyć nie tylko mecz, ale również kogoś sławnego. Sama także znalazła się na ekranie telewizorów.

Martyna w USA 17.07.2017 r., cz. 4

 

Dla chętnych mamy zasady gry, a  z Martyną słyszymy się za tydzień na 96 fm!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: