AUDYCJE 96 FM:

Kameralnie, niekoniecznie funeralnie na 96 fm!

Czy dzisiejszy kabaret można nazwać sztuką? Mało kto pamięta, że to nie tylko cyrk, ubaw po pachy i tania rozrywka. Jeśli tęsknicie za prawdziwym kabaretem, w dodatku literackim, zatrzymajcie się tutaj na chwilę.

 

Literacki Kabaret HALLO funkcjonuje przy Zielonogórskim Stowarzyszeniu Aktorów Niezależnych i powstał na bazie Literackiego Kabaretu Dojrzałych Dam z 2011 roku.Trzon kabaretu stanowią Halinka Bohuta- Stąpel – bizneswoman, ale przede artystka,poetka,tłumaczka i Aleksandra Matusiak- znana zielonogórzanom wokalistka. Płyta „Kameralnie, funeralnie”, to najświeższe dokonanie formacji. Panie w niczym nie ustępują mistrzom sprzed lat.

“Starsi panowie, starsi panowie dwaj, już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj” – śpiewali Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski. Dojrzałe damy z kabaretu Hallo mają na to odpowiedź.

Kabaret HALLO

Serdecznie zapraszam do wysłuchania rozmowy z Haliną Bohutą- Stąpel. Będzie o kabarecie, ale przede wszystkim usłyszycie wspaniałe piosenki. Delektujmy się nimi i słowem, naprawdę mistrzowskim.

Spotkanie z Haliną Bohutą- Stąpel  cz. 1

Spotkanie z Haliną Bohutą- Stąpel  cz. 2

Spotkanie z Haliną Bohutą- Stąpel  cz. 3

 

 

 

 

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X