AUDYCJE 96 FM:

Filmy tak złe, że aż dobre. “Mrówka” uruchamia jedyny w swoim rodzaju vlog [Inwazja Kultury]

Czasem w świecie wirtualnym można tak pobłądzić, że dociera się do krańców Internetu. Podobnie może się zdarzyć gdy oglądamy filmy. Co zrobić gdy trafiamy na film klasy B, C lub – o zgrozo! – klasy Z? Wtedy może pomóc tylko “Mrówka” i jej vlog o filmach tak złych, ze aż dobrych.

Mordercze warzywa, bobry zombie, międzygalaktyczna ameba i nazistowscy surferzy to tylko kilka przykładów tego na co można się natknąć obcując z filmowym undergroundem.

Aleksandra “Mrówka” Łobodzińska

“Mrówka” (rzadziej zwana Aleksandrą Łobodzińską) obejrzała wszystkie te filmy i te najciekawsze (czyt. najbardziej „ryjące beret”) opisywała na swoim blogu junkmovies.wordpress.com. Od teraz  blog funkcjonuje także w formie do oglądania. Oto pierwszy odcinek vloga “Mrówki” o najdziwniejszej roli byłego Jamesa Bonda, Seana Connery’ego:

http://www.youtube.com/watch?v=Xj-OfuIvPvc

Co tydzień, w każdą niedzielę, będą się pojawiać kolejne odcinki. W następnym “Mrówka” zaprezentuje najlepszy (bo jedyny) gore-musical „Noc kurczęcich trucheł”. A oto jak zaczęła się przygoda “Mrówki” z tymi dziwnymi filmami:

Aleksandra “Mrówka” Łobodzińska

“Mrówka” jest także prezesem Stowarzyszenia Forum Art, które obecnie pracuje m.in. nad książką o zielonogórskich zespołach muzycznych.

Aleksandra “Mrówka” Łobodzińska

Całość wywiadu Kariny Nicińskiej i Marcina Olechnowskiego z “Mrówką” do wysłuchania tutaj:

Zobacz więcej
Back to top button
X