AUDYCJE 96 FM:FILM:

Filmowe piątki z Andrzejem i Małgosią

Nowa propozycja na 96 fm w piątki o 12.30. On – znany zielonogórzanom – Andrzej. Może nie wszyscy wiedzą, że prawdziwy z niego kinomaniak. Ona, po prostu Małgosia, która od ponad pięciu lat płynie na fali 96 fm. Prawie filmowa para. Jedno jest pewne, będzie się działo.

 

Nie masz pomysłu na weekend? Obejrzałbyś film, ale nie bardzo wiesz jaki? To jest program dla Ciebie! Co tydzień będziemy rozmawiać o dwóch filmach. Jeden z nich to kamień milowy kinematografii. Druga propozycja będzie dotyczyła tego, co aktualnie można obejrzeć w Cinema City. Można, ale nie trzeba. Będzie subiektywnie, bo to spojrzenie Andrzeja i Małgosi. Kolejność filmów kultowych jest przypadkowa i nie należy się nią sugerować.

Andrzej i Małgosia

Tym razem wybraliśmy dzieło Milosa Formana. Który z filmów  reżysera uznaliśmy za dzieło kultowe? Zapraszamy do odsłuchania pierwszej części audycji.

Filmowe piątki, 27.04.2018 r., cz 1

No co warto wybrać się do Cinema City podczas weekendu? Może na film Małgośki Szumowskiej nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie? Okazuje się, że gospodarze programu mają odmienne zdanie na temat tej produkcji.

Filmowe piątki, 27.04.2018 r., cz 2

Słyszymy się 4 maja o 12.30 na 96 fm!

Zobacz repertuar Cinema City

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X