AUDYCJE 96 FM:

Dwie studentki, dwa spojrzenia! [ Z Indexem w Londynie]

Ostatnie dwa odcinki audycji Z Indexem w Londynie były absolutnie wyjątkowe.Tym razem Gabi Dydak zaprosiła gościa- Kornelię Kościk, koleżankę, która studiuje tam już od czterech lat. Dwie studentki, jedna sytuacja, dwa spojrzenia. Czy widzą Londyn tak samo, czy może ich opinie są różne?

 
O tym, że Gabi Dydak jest studentką Middlesex University London doskonale wiemy, zatem pora poznać Kornelię Kościk. Co studiuje i jakie ma plany na przyszłość?

Z Indexem w Londynie cz.1

Na pierwszy rzut oka studia w Anglii wydają się łatwiejsze i przede wszystkim przyjemniejsze. Zajęcia odbywają się w małych grupach, ma się dużo lepszy kontakt z wykładowcami. Czy tak jest w rzeczywistości?

Z Indexem w Londynie cz.2

Czym jest dwieście pięćdziesiąt słów wymaganych podczas egzaminu maturalnego przy pięciu tysiącach i to w języku angielskim? Są oczywiście kierunki, które nawet w języku ojczystym są bardzo trudne, ale studiowanie nie w swoim języku wymaga jednak
wysiłku.

Z Indexem w Londynie cz.3

Często bywa tak, że kilkunastu angielskich czasów potrafi użyć jedynie Polak, przeciętni Brytyjczycy ograniczają się do trzech. No właśnie, typowy Brytyjczyk – kim jest? Zamknięty w sobie? Konserwatywny? Nudny? Dziewczyny podjęły- między innymi- również i ten temat.

Z Indexem w Londynie cz.4

I jak to w życiu, nic nie jest tylko czarne czy białe. O minusach już było, dlatego przyszedł czas na plusy.

Z Indexem w Londynie cz.5

Największym plusem jednak są możliwości, które daje Londyn i zarobki. Czy Kornelia potwierdza zdanie Gabi na temat pracy?

Z Indexem w Londynie cz.6

Tak to już jest, że ile osób, tyle opinii. Spotkanie Gabi i Kornelii pozwoliło nam spojrzeć z rożnych perspektyw na Londyn, za co jesteśmy wdzięczni. Trzymamy kciuki za obie dziewczyny  i zapraszamy na kolejny odcinek. Ten  już w poniedziałek po 09.00 na
96 FM!
Odwiedzajcie również  Gabi na instagramie i snapchacie ( gabi_dydak)

 

Do usłyszenia!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: