AUDYCJE 96 FM:

Czas goni nas! [ Z Indexem w Londynie]

Minął rok 2016, minęły święta, ale audycja Z Indexem w Londynie trwa! Jej piętnasty odcinek należy do wyjątkowych. O wyjazdach, powrotach i świątecznych pierogach na fali 96 fm!

 

Gabi Dydak, która przyleciała na święta do Polski, odwiedziła studio Akademickiego Radia Index razem ze swoją mamą, Aleksandrą. Co za uczucie spotkać Gabi  po tak długim czasie! Zaczęło się od wspomnień. Jak Gabi zapamiętała pierwsze chwile po wylądowaniu w Londynie? Posłuchajcie:

Z Indexem w Londynie  cz.1

Gabi Dydak 2017 rok powitała w kraju, jednak czas szybko  mija, dlatego też już w najbliższy piątek czeka ją lot w kierunku Middlesex University London. Prawo też czeka. Gabi przypomniała, czym różnią się studia w Londynie od tych w Zielonej Górze:

Z Indexem w Londynie  cz.2

Gabi odwiedziła studio razem ze swoją mamą. Urządziły sobie wspólny dzień – w końcu tak mało czasu spędzają teraz razem. Pani Aleksandra Dydak, zapytana o to, jak zareagowała na pomysł córki o studiowaniu za granicą odpowiedziała w ten sposób:

Z Indexem w Londynie  cz.3

Wszystko szczęśliwie się udało, a dzięki temu, że Gabi wyjechała, możemy podejrzeć,  jak wygląda studiowanie i życie w Londynie. Jesteśmy dumni, ale Pani Aleksandra ma też ogromny powód do dumy:

Z Indexem w Londynie  cz.4

Samodzielność, odpowiedzialność, otwartość, to cechy, których życzymy sobie i każdemu z osobna, a cały zapis rozmowy z naszego studia znajdziecie poniżej:

Cała rozmowa z 2 stycznia 2017 r.

Kolejny odcinek audycji już z Londynu za tydzień po 09.00 na 96 fm!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: