AUDYCJE 96 FM:

A Ty, jaką masz wymówkę? [ Z Indexem Tu i Teraz]

Paluszek, a może główka? Nie, przecież to są szkolne wymówki!  W kolejnym odcinku audycji z Indexem Tu i Teraz bierzemy się ostro do pracy z wykrętami, unikami i to bez żadnych wymówek!

Kombinacje, machinacje, wykręty, wreszcie wymówki. Nie ma chyba osoby, która nie użyłaby jakiejś w swoim życiu. Ta najczęściej wykorzystywana to oczywiście-  brak czasu. Chcesz usłyszeć o innych? Posłuchaj, jakie przywołuje psychodietetyk Maria Magdalena Milczarek:

Z Indexem Tu i Teraz cz. 1

Najważniejsze, żeby mieć świadomość ich stosowania. Warto też wypisać je sobie na kartce.

Z Indexem Tu i Teraz cz. 2

Wypisanie wymówek to jedno, ale teraz co zrobić, żeby je wyeliminować z naszej codzienności? Nie martwcie się, są na to konkretne ćwiczenia.

Z Indexem Tu i Teraz cz. 3

Zawsze w końcu przychodzi czas na działania. Maria Magdalena Milczarek poleca aż dziesięć czynności, które należy dobrze zaplanować.

Z Indexem Tu i Teraz cz. 4

Powoli zbliżamy się do osiągnięcia sukcesu. Potrafimy wyznaczać cele,wizualizować je. Nauczyliśmy się doceniać swoje mocne strony i rozpoznawać wymówki, które stosujemy.
Za tydzień ostatnie spotkanie z psychodietetyk Marią Magdaleną Milczarek. Jeśli wam mało i  chcecie więcej odcinków, piszcie na fanpage’u Tu i Teraz, a nie zostawimy was bez pomocy w dążeniu do sukcesu!

Słyszymy się w poniedziałek tuż po 10.00 na 96 FM!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: