AUDYCJE 96 FM:

5-10-15 zaraz się zacznie![ Z Indexem Tu i Teraz]

Od tygodnia na antenie Akademickiego Radia Index gości Maria Magdalena Milczarek, psychodietetyk, która w audycji Z Indexem Tu i Teraz opowiada o tym, jak zmienić swoje życie na lepsze. Dzisiaj o podstawowych krokach do tej zmiany!

Tydzień temu dowiedzieliśmy się , czym jest Diet Coaching, a także jak pokonać przeszkody, które napotykamy. Dzisiaj o tym, jak stawiać te pierwsze kroczki:

Z Indexem Tu i Teraz cz.1

Wszyscy znamy przysłowie o tym, że trening czyni mistrza. Zanim dojdziemy do tego etapu warto przyjrzeć się sobie, znaleźć swoje mocne strony. Jest na to świetne ćwiczenie:

Z Indexem Tu i Teraz cz.2

To prawda, że większość z nas skupia się na swoich niedoskonałościach, dlatego ćwiczenie to podnosi nam nastrój. Kiedy znamy już swoje zasoby, trzeba koniecznie określić cel. Bez tego nic się nie wydarzy. No i bardzo ważne, by to był twój cel:

Z Indexem Tu i Teraz cz.3

Masz już cel. Co dalej? Kolejne ćwiczenie ma nazwę 5-10- 15, na czym polega? Posłuchajcie:

Z Indexem Tu i Teraz cz.4

Na koniec o rewelacyjnej metodzie uważności. Jeśli chcecie poprawić jakość swojego życia “bycie w tu i teraz” jest idealnym rozwiązaniem. O tym, na czym polega opowiada Maria Magdalena Milczarek:

Z Indexem Tu i Teraz cz.5

Słyszymy się za tydzień! Zaglądaj tutaj jak najczęściej!

Chcesz wygrać darmową analizę składu ciała? Napisz, jaki cel udało Ci się zrealizować w roku 2016? Odpowiedzi zamieszczaj jako  komentarz pod postem na funpage’u Tu i Teraz

Słyszymy się już za tydzień tuż po 10 na 96FM!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: