ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Żużlowy minitor w Zielonej Górze?

„Czy i kiedy będzie jakieś prace na stadionie żużlowym w Zielonej Górze?” Takie pytanie zadał wczoraj słuchacz Januszowi Kubickiemu w audycji Prezydent na 96 FM.

Gospodarz miasta zdradził, że klub pomaga miastu w przygotowaniu dokumentacji prac, które należy wykonać na stadionie. Ponadto prezydent wspomniał o pomyśle zbudowania minitoru, na którym mieliby kształcić się żużlowi adepci.

Generalnie, jeżeli chodzi o stadion żużlowy, to piłeczka jest po stronie klubu, który pomaga nam opracować wszystkie dokumenty niezbędne do tego, żebyśmy mogli kolejny etap robót na stadionie zrobić. Rozmawialiśmy również o minitorze, to też sugerowali sami żużlowcy, żeby zastanowić się nad budową toru do miniżużla, żeby bardzo młodzi adepci mogli próbować swoich sił. Zielone światło jest, ale przygotowanie tych rzeczy jest po stronie ludzi, którzy się na tym znają.Janusz Kubicki

Dziś o 13:15 w siedzibie zielonogórskiego klubu żużlowego odbędzie się natomiast konferencja prasowa z udziałem prezydenta Janusza Kubickiego, członka zarządu klubu Kamila Kawickiego i kapitana zielonogórskich żużlowców Piotra Protasiewicza. Czy będzie dotyczyła inwestycji na stadionie?

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: