ROZMOWA NA 96 FM:SPORT:ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Żużlowe derby po raz setny! Falubaz wygra w Gorzowie?

Jeśli się odbędą i planów nie storpeduje pogoda, dziś wieczorem setne żużlowe  derby Ziemi lubuskiej. RM Solar Falubaz Zielona Góra zmierzy się w Gorzowie ze Stalą.

Zielonogórzanie zajmują drugie miejsce w tabeli, ale wciąż nie są pewni awansu do fazy play-off. Z kolei gorzowianie po ostatnich wygranych zanotowali zwyżkę formy? Jak będzie?

O przedmeczowe prognozy pytaliśmy dziś Andrzeja Locha. Dziennikarz Telewizji Polskiej był dziś gościem Marcina Krzywickiego „Rozmowie na 96 FM”:

Zielonogórzanie wydawało się, że po remisie we Wrocławiu i wygranej w Częstochowie mają te play-offy. Tymczasem okazuje się, że wszystko nie jest pewne. Oprócz dobrej postawy na wyjazdach jednak duże znaczenie będą miały również punkty bonusowe. Zielonogórzanie nie mają się czym poszczycić. Z tymi najgroźniejszymi rywalami z Częstochową i Wrocławiem ich nie zdobyliśmy.

O przedmeczowe prognozy pytaliśmy również jednego z juniorów Falubazu – Norberta Krakowiaka:

Bardzo mocno potrzebujemy punktów. Tak naprawdę musimy dawać z siebie wszystko. Celem minimum jest punkt bonusowy, by odetchnąć. Gorzowianie są mocni u siebie. Nie będzie to łatwy mecz, ale mam nadzieje, że podtrzymamy dobrą wyjazdową passę. 

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 20.30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: