ZIELONA GÓRA:

Znajdź rzeczy, które zdobią dom i pomagają innym. Kiermasz świąteczny przy Władysława IV

Dzienny Ośrodek Młodzieżowy przy ulicy Władysława IV przechodzi stopniową metamorfozę w Dom Wielopokoleniowy. Pewne rzeczy zostają jednak po staremu. Tak jest z wielkanocnym kiermaszem, który już po raz kolejny odbędzie się w placówce.

Pierwsze świąteczne ozdoby młodzi ludzie przygotowywali już w lutym. Pomagały im osoby starsze. Na miejscu będzie można zakupić np. wielkanocne stroiki. Mówi Dawid Juszczyszyn, dyrektor fundacji Możesz Inaczej, która prowadzi Dzienny Ośrodek Młodzieżowy.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby, aby w ich domu pojawił się nowy stroik, czy to na stole, czy gdzieś na mebelkach, czy na ścianie. Za każdym razem pojawiają się nowe osoby, są też stali przyjaciele, którzy nas odwiedzają. Sporo osób z osiedla na Władysława IV, które wykorzystują okazję do spotkania z nami.Dawid Juszczyszyn

Kiermasz odbywa się w Niedzielę Palmową do godziny 13:00. Dochód z niego zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd podopiecznych Dziennego Ośrodka Młodzieżowego oraz paczkę wielkanocną dla potrzebującej rodziny.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: