LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Zielonogórski ZUS i OPZL zapraszają na szkolenie

Zielonogórski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zapraszają na szkolenie. Tematem spotkania będzie rozliczenie roczne składki zdrowotnej. Szkolenie odbędzie się online i udział w nim jest bezpłatny. 

Bezpłatne webinarium odbędzie się w środę 15 lutego o godz. 10:00. O szczegółach mówi Agata Muchowska, rzecznik prasowy ZUS w Lubuskiem.

W trakcie spotkania ekspert przedstawi m.in. sposób rocznego rozliczenia składki zdrowotnej za 2022 r., jak rozliczyć składkę zdrowotną i jak postąpić z powstałą ewentualną nadpłatą lub niedopłatą oraz podpowie, w jaki sposób sporządzić roczną deklarację rozliczeniową. Zapisy na szkolenie można zgłaszać mailowo na adres ZUS_ZielonaGora_wsparcie@zus.pl.

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem programu Cisco Webex Meeting.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00