ZIELONA GÓRA:

Zielonogórski WOŚP w telewizji!

Przygotowania do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idą pełną parą. Przedstawiciele zielonogórskiego sztabu Filip Gryko i Paweł Wysocki wczoraj spotkali się w Warszawie z Jurkiem Owsiakiem.

Na spotkaniu przekazano m.in. wytyczne jak powinny wyglądać wejścia na żywo w telewizji.

Pokazywane były błędy, jakie sztaby robiły, gdy występowały w telewizji. Zielona Góra ani razu nie była pokazana, a przypomnę, że przed rokiem też mieliśmy telewizję. Pokazane były scenki, gdzie dwie osoby stoją, a za nimi nic się nie dzieje. Mówiono, żeby zaangażować w to chociaż 10 wolontariuszy, żeby w tle stali i żeby coś się działo, bo to jest przekaz na całą Polskę.Paweł Wysocki

Zielonogórski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz będzie pokazywany w telewizji. To, co będzie się działo w Winnym Grodzie będzie można zobaczyć na antenach TVN, TVN 24 i TTV.

Każdy ze sztabów, który chciał pokazać się w telewizji musiał wysłać e-mail z programem. Nie chodzi o koncerty, bo tego telewizja nie pokazuje, tylko o to, co się dzieje dookoła. My program mamy bardzo bogaty, dużo imprez towarzyszących. Jurek Owsiak i Warszawa to kupili. Zostaliśmy wybrani jako jedno z ośmiu miast, Warszawa będzie dziewiątym. W sumie wybierano z 1500 sztabów w całej Polsce. Zielona Góra znów będzie widoczna. To fajna promocja dla nas, a zielonogórzanie lubią, jak coś się dzieje.Paweł Wysocki

26. finał WOŚP 14 stycznia. W Zielonej Górze wystąpią m.in. Afromental, Sztywny Pal Azji, Acid Drinkers i Artur Wolk Lewanowicz. Partnerem medialnym zielonogórskiego finału jest Akademickie Radio Index. Poniżej cała rozmowa z radnym Pawłem Wysockim.

Paweł Wysocki o 26. finale WOŚP

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00