HOTZIELONA GÓRA:

Zielonogórski “Ognik” najczęściej odwiedzaną salą w kraju [WIDEO]

Ogromny sukces zielonogórskiej sali edukacyjnej “Ognik”, prowadzonej przez Państwową Straż Pożarną. Według ogólnopolskich wyliczeń nasz “Ognik” jest najczęściej odwiedzanym tego typu miejscem w kraju. Rocznie w sali przy ulicy Kożuchowskiej pojawia się nawet kilkanaście tysięcy osób.

Zielona Góra okazała się numerem jeden spośród ponad setki “Ogników”. Mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik prasowy zielonogórskich strażaków.

To się bezpośrednio przekłada na świadomość dziennikarzy. Zauważamy chociażby po telefon. Zdarzają się bowiem przypadki, że dziecko dzwoni w odpowiednio profesjonalny sposób i zgłasza informacje do służb ratowniczych. Co się dzieje, w jaki sposób postępować – dzieci to już mniej więcej wiedzą. 

Co ważne – wizytę w “Ogniku” zawsze należy umówić. Można to zrobić poprzez specjalny formularz na stronie www.ognik.zielonagora.pl.

Pani nauczycielka wchodzi na stronę i tam wpisuje ile osób jest chętnych, na jaki dzień i godzinę oraz na jaką formę zajęć. Bo mamy różne rodzaje warsztatów. 

Warsztaty są organizowane cztery razy w tygodniu.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X