MUZYKA:ZIELONA GÓRA:

Zielona Góra zachwyca nawet obywateli świata. “4 nad ranem” dziś wieczorem

Obywatele świata – dobrze czują się zarówno w Brazylii, we Francji, a także w Koszalinie. A jeszcze lepiej w Zielonej Górze, tym bardziej, że połowa duetu właśnie stąd pochodzi i tu nabywała muzyczne szlify.

Duet Luci i Tom, bo o nich mowa, w piątkowy wieczór pojawi się Jazzgocie.

Tym razem podzielimy się naszą pasją z muzyką para-jazzową. Oboje nie jesteśmy jazzmanami, ale uwielbiamy standardy bluesowe, jazzowe i piosenkowe. Staramy się na nasz osobisty sposób z pazurem potraktować, bo to będzie połączenie filmowe-rock&roll’owe, zadymione piosenki. To są lata 20′-70′ XX wieku. Moje ulubioneLuci

Życiowym i muzycznym partnerem Luci jest Tom, który zachwyca się miastem. Duet krążący po świecie w poszukiwaniu inspiracji być może przystanie tu na dłużej.

Ostatnio mieszkaliśmy w Koszalinie, nadal tu mieszkamy. Ruszamy powoli z Koszalina, aczkolwiek Luci jest zielonogórzanką, tu chodziła do szkoły muzycznej, tu nawiązywała pierwsze znajomości. Oprowadza mnie po mieście i mówi: “o, ten sklep jeszcze istnieje!”, “ta kawiarenka jeszcze jest, to wejdziemy”. Bardzo piękne miasto. Bardzo dobrze się tutaj czuję i może uda się troszkę dłużej zostać.

Na pewno do wieczora, bo początek koncertu w Jazzgocie o 20:00. Będzie jazz, dym i jak przystało na piątek 13-go także czarny kot.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: