HOTZIELONA GÓRA:

Zielona Góra pod rządami Bachusa. Winobranie coraz bliżej [WIDEO]

Wielkie odliczanie do tegorocznego Winobrania ruszyło. Największe święto wina w Polsce już za kilkanaście dni. Tradycyjnie już Zieloną Górą będzie w tym czasie rządził Bachus.

Początek Winobrania 2021 zaplanowano na sobotę 4 września. To wtedy tez klucze do bram miasta zostaną przekazane Bachusowi. Nowe rządy oznaczają przede wszystkim zabawę. A gdzie będzie można Bachusa spotkać?

Będę miał nadzieję być wszędzie, gdzie się da. Choć jest to dość trudne. Bo święto jest olbrzymie, w różnych punktach miasta mnóstwo się dzieje. Ale obiecuję – będziecie mogli mnie spotkać. Najczęściej wokół ratusza, przy Palmiarni lub Jarmarku Winobraniowym. 

Rządy Bachusa to jednak nie jedyna atrakcja winobrania. Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry, zapewnia że jak co roku miasto przygotowało coś miłego dla każdego.

Zapraszam wszystkich na Winobranie. Będą koncerty, bardzo dużo winnic. Z czego jestem zadowolony. Dużo imprez kulturalnych. Dzieci będą zapewne okupowały Lunapark, dorośli będą pewnie bliżej miasteczka winiarskiego, a młodzież przy scenie koncertowej. 

Relacje z najważniejszych wydarzeń będziecie mogli usłyszeć oraz zobaczyć za pośrednictwem naszego radia i telewizji. Index jest partnerem medialnym Winobrania i to właśnie jemu podporządkowana zostanie cała nasza ramówka od 4 do 11 września.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: