ZIELONA GÓRA:

ZGrana Rodzina rusza z nowym programem lojalnościowym! Już od listopada

Od 2 listopada rusza nowy Program Lojalnościowy ZGranej Rodziny pod hasłem ZGrani Nagradzani. Członkowie zielonogórskiej rodziny będą mogli zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Co ważne – w programie nagradzana punktami będzie każda transakcja.

Nieważne ile wydacie – zawsze dostaniecie w zamian 25 punktów. Dodatkowe punkty będą natomiast przyznawane z okazji urodzin posiadacza kart i jego dzieci. Będzie można zdobyć je także  podczas różnego rodzaju eventów ZGranej Rodziny.

Nagrodami będą lubiane i doceniane gadżety ZGranej Rodziny, dodatkowe zniżki, kupony, prezenty od Partnerów oraz inne cenne nagrody zakupione przez ZGraną Rodzinę (np. ekspres do kawy, odkurzacz itp.).

Członkowskie Karty ZGranej Rodziny są imienne i wyposażone w specjalny kod kreskowy, który partner programu powinien zeskanować za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji. Punkty naliczane będą automatycznie i zarówno partner projektu, jak i posiadacz karty będzie mógł je docelowo sprawdzić w panelu na stronie: www.zgranarodzina.pl lub w aplikacji.

Program ma na celu pobudzić ZGrane Rodziny do częstszego korzystania z kart. A za co konkretnie otrzymacie punkty?

– 100 punktów na powitanie w programie,

– 25 punktów – jednorazowa transakcja u Partnerów ZGranej Rodziny,

– 100 punktów na urodziny,

– na eventach i wydarzeniach ZGranej Rodziny,

– w zabawach i konkursach na facebooku

źródło: ZGrana Rodzina

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: