ZIELONA GÓRA:

Ze sceny Lubuskiego Teatru – na sceny Wielkiej Orkiestry [27. finał WOŚP]

W organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze miał wkład również Lubuski Teatr. Zaprosił mieszkańców – szczególnie dzieci – do barwnego korowodu. Pochód, z dyrektorem Robertem Czechowskim na czele, przemaszerował od Sceny Otwartych Serc przy ratuszu do dużej sceny w pobliżu filharmonii, gdzie wieczorem rozkręci się dalsza część imprezy.

W Wielkim Orszaku Świątecznej Pomocy przeszło ok. kilkudziesięciu osób w rozmaitych przebraniach. Nie zabrakło Czerwonego Kapturka, czarodzieja czy nawet jednorożca. Uczestnicy korowodu przypominali, że mamy karnawał – czas zabawy, zachęcali też do wspomagania WOŚP-u.

Orszak dotarł najpierw na małą scenę przy ratuszu, gdzie wylicytowane zostały dwa dary od Lubuskiego Teatru – karnety na premiery spektakli. Cenę 550 złotych osiągnął karnet dla dwóch osób, natomiast za karnet dla 5-osobowej rodziny zwycięzca aukcji oddał 620 złotych.

Ze Sceny Otwartych Serc pochód przeniósł się pod dużą scenę. Na niej odbędą się wieczorne koncerty gwiazd, m.in. zespołu De Mono.

Poniżej – orkiestrowy korowód w obiektywie Marcina Fijałkowskiego.

Lubuski Teatr gra aktywnie w WOŚP Zielona Góra 2019.Wyjątkowy i radosny orszak dotarł pod Scenę Otwartych Serc w Miasto…

Geplaatst door Radio Index 96 fm op Zondag 13 januari 2019

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: