KOSZYKÓWKA:ZIELONA GÓRA:

Zastal sprzedaje karnety. Nagradza zaszczepionych i ubiegłorocznych karnetowiczów

Mniej niż miesiąc pozostaje do pierwszego meczu o stawkę Enei Zastalu BC. Zielonogórzanie sezon zainaugurują w Wałbrzychu, 1 września, meczem o Superpuchar Polski z Arged BM Slam Stalą Ostrów Wlkp.

5 września premierowe spotkanie Energa Basket Ligi w hali CRS, do której przyjedzie Śląsk Wrocław. Pod koniec września początek sezonu w lidze VTB. Na obie ligi będą obowiązywać karnety open, których sprzedaż klub rozpoczął w poniedziałek. O szczegółach mówi Katarzyna Marciniak, dyrektor klubu.

Nie będzie karnetów rozbitych na poszczególne ligi. Bardzo ważną informacją jest to, że zachęcamy zaszczepionych kibiców, żeby się troszkę ujawnili i zaznaczyli taką opcję, bo ona uprawnia do 5-procentowego rabatu na karnet.

Korzyści dla zaszczepionych, ale i dla wiernych kibiców. Klub szykuje upominek dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu.

Jesteśmy w trakcie finalizacji projektu na specjalną koszulkę. Osoby, które posiadały karnet w zeszłym roku, będą miały specjalny panel do zamawiania koszulek, które otrzymają w klubie, w ramach podziękowania za wsparcie w ubiegłym sezonie.

Sprzedaż jest otwarta dla wszystkich, jednak osoby, które w zeszłym roku miały karnet open mają możliwość pozostania na swoich miejscach. Pierwokup potrwa do 12 sierpnia do godziny 12:00. Więcej szczegółów na stronie klubu.

mat. prasowe klubu

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: